You are currently viewing Vstupy do všetkých letiskových salónikov sveta za 21 EUR (19£). Ako na to ?

Vstupy do všetkých letiskových salónikov sveta za 21 EUR (19£). Ako na to ?

Doba čítania: 4 min

Ako sa dostať do letiskových salónikov v Bratislave, Viedni a Prahe úplne zdarma pomocou bankomatovej karty sme už podrobne spísali v tomto článku. Nájdete tam aj základné info o Dragon Pass a Priority pass, ktoré platia pre množstvo salónikov po svete. Ceny sú ale vysoké na rok a neoplatia sa ak cestujete napr. len 4krát do roka. Ak chcete mať tarifný vstup do akéhokoľvek salónika za 21 eur, tak na to je iný spôsob ako si spríjemniť cestu a tiež priamo cez oficiálne členstvo Dragon Pass, pričom je registrácia zdarma. 

Aby sme začali od začiatku, také letisko Heathrow London ponúka vstupy do salónikov od 30-40£, čo už pri jednom vstupe s týmto cestovateľským trikom ušetríte polovicu. Pre veľa ľudí je vstup do salónikov vo svete tak nedosiahnuteľný a pritom je to veľmi jednoduché. 

Oficiálny cenník členstva

Aby ste mali vstupy do akéhokoľvek salónika vo svete za 21 eur (19 £ ), sa stačí registrovať na stránku Dragon Pass cez Regus – LINK TU. Je to absolútne bezpečné a zadávate len váš email a meno, nijaké detailné informácie o sebe. Tak ako na to ? 

  1. Kliknite na odkaz stránky REGUS – LINK TU a kliknite vpravo na LOG IN

2. Vyplňte svoj email, na ktorý dostanete verifikačný kód. Zadajte ho do kolónky Verification code.

3. Vyplňte svoje meno a krajinu a zvoľte si heslo. Meno dajte naozaj vaše, pri vstupe do salónika vyžadujú boarding pass a mohli by ste mať problém pri verifikácii pri vstupe.

4. Do Company name zadajte za svoje meno. Vyplňte adresu (ja som dala len ulicu), reálne to ale v ďalších krokoch nekontroluje, tak ak máte problém so zdieľaním detailných info, kľudne si tam zadajte akúkoľvek ulicu. Zadajte mesto, PSC a telefóne číslo. V registrácii nie je overenie čísla potrebné. VAT number, kľudne vyplňte 1234.

5. Pre zadanie karty, krok jednoducho preskočte – Skip and complete later.

6. Registrácia je dokončená. Teraz sa stačí len prihlásiť. Dostanete konfirmačný email a kliknite na Log in now.

7. Po prihlásení stačí kliknúť na Rýchly prístup, potom na Ponuky pre partnerov a už máte možnosť vyžiadať registráciu do Dragon Pass cez kliknutie na Letiskové salóniky. 

8. Tu sa už registrujete priamo do Dragon Pass členstva, ktorý vám dá možnosť získať akýkoľvek vstup za 21 eur. Stačí vyplniť meno, mobil, email a adresu bez diakritiky. S diakritikou vám to môže hádzať error. Potom kliknite na Continue with registration.

9. Teraz musíte kliknúť na Confirm Registration a na email dostanete číslo vašej registrácie a pin.

10. Teraz si už len musíte stiahnuť Dragon Pass aplikáciu na Google play či Apple store a prihlásiť sa. Keď sa prihlásite môžete si zvoliť letisko a následne konkrétny salónik, kliknite na member access a len add visit. Zaplatíte 21 eur a ste v akomkoľvek salóniku. My sme vždy radšej kupovali vstup priamo pred salónikom, keby náhodou bol zavretý, alebo cesta na letisko sa predĺži a už nestíhame salónik, nech zbytočne vstup neprepadne. Pri vstupe potom ukážete len QR code a môžete si začať užívať cestu.