You are currently viewing MSC Voyagers club ! Ako sa dostať zdarma do Aurea wellnessu ?

MSC Voyagers club ! Ako sa dostať zdarma do Aurea wellnessu ?

Doba čítania: 2 min

Všetky lodné spoločnosti ponúkajú istý druh členstva, kde môžete zbierať body a tým činom si vylepšíť plavbu. My s sme verným fanúšikom spoločnosti MSC, ktorá dokonca ponúka uznanie bodov z iných spoločností. Tak ak máte nejaké body u inej spoločnosti, určite sa informujte o MSC.  Medzi množstvom výhod dostupných pre pasažierov je teda- Voyager Club MSC. Tento vernostný program je navrhnutý tak, aby odmeňoval viacnásobných zákazníkov celou radou výhod a privilegií. Celkovo existujú 4  statusy a 4 typy výhod. 

Čo je teda Voyager club ?

Voyager Club MSC je vernostný program, ktorý je špeciálne vytvorený na odmeňovanie viacnásobných hostí MSC. Funguje na základe systému uďelovania bodov, kde členovia získavajú body na základe trvania ich plavby, kategórie kajuty a akýchkoľvek výdavkov na palube. Tieto body je potom možné využiť na získanie rôznych výhod, od zliav až po najrôznejšie zážitky a privilégiá na palube. Detailné info nájdete na oficiálnej stránke – LINK TU. Zhrnuli sme to pre vás aj vo videu nižšie.

1. Klasické členstvo (1 až 2 199 bodov):

Klasickým členom sa stanete od registrácie po zakúpení prvej plavby a tiež od momentu, odkedy si zarezervujete svoju prvú plavbu, začínate zbierať body, ktoré vás vedú k ďalšim úrovniam. So základným čenstvom viete využiť 5%+ 5 % (záleží od typu plavby) zľavu na ďalšiu plavbu počas celého roka, personalizované štítky na batožinu, prístup k bulletinu MSC Voyagers Club, ktorý vás informuje o všetkých novinkách a ponukách. Okrem toho si môžete užívať zľavy na palube, ako sú fotky, digitálne príslušenstvo, balíčky Wi-Fi a ďalšie. Super je, že tiež sa dostanete na súkromnú coctail párty, len pre Voyager club s kapitánom. 

2. Strieborné členstvo (2 200 až 4 299 bodov):

Tu okrem všetkých výhod klasického členstva majú strieborní členovia na palube Milestone Reward, 10% zľavu na digitálne príslušenstvo a 5% zľavu na pracie služby. Navyše si môžete užiť kredit na palube 50 USD na osobu vo všetkých odchodoch ak si booknete plavbu 9 mesiacov vopred.

3. Zlaté členstvo (4 300 až 9 999 bodov):

Taktiež okrem všetkých výhod predchádzajúcich úrovní majú zlatí členovia bezplatný prístup do Aure Wellnessu raz za plavbu, darček na palube a prednostné vylodenie v prístavoch kde sú potrebné člny. Máte nárok tiež na bezplatný narodeninový koláč (reálne nikto nezisťuje, či máte narodeniny), tak ho môžete využiť na oslavu akejkoľvek príležitosti. Tiež máte zľavu 30% na fotky na palube. Tuto sa už bavíme o slušnejších výhodách. Najvýhodnejšie je však diamantové členstvo. 

4. Diamantové členstvo (10 000 bodov a viac):

Toto je najvyšší stupeň vernostnej karty Môžete využívať prednostné nalodenie, večeru v špeciálnej reštaurácii pre vás a hosťa, a bezplatnú fľašu šampanského s macarónkami čakajúcu vo vašej kajute. Tiež môžete využiť prednostné vylodenie a dostanete zdarma župan a papučky prednostným postavením a užívajte si luxus pohodlnej župany a papučí a dostanete sa na exkluzívnu Diamantovu Voyager club party. Tiež dostanete vyššie zľavy na rôzne produkty a služby.

Aj keď niektoré výhody sa vám môžu zdať zbytočné (aj nám sa zdajú) pokiaľ sa dostanete na úroveň zlatej a diamantovej, tak tie výhody fakt stoja za to. Nezabudnite sa hneď registrovať do Voyager clubu, aby vám neunikol ani bod.