Our Story

O nás

Vitajte na našom blogu

V dnešnej dobe je internet preplnený rôznymi blogermi a cestovateľskými radami. Keď naťukáte do google top 10 vecí, čo vidieť v tej a tej destinácií sa na vás vysype horda informácií, z ktorých si určite každý vie povyberať  to svoje a to, čo ho zaujíma.

Na tomto blogu sa vám pokúsime zhrnúť a vybrať tie najdôležitejšie informácie z výletov, zájazdov, ktoré vám snáď budú inšpiráciou alebo pomocou pre prípravu ciest na vaše vysnívané miesta. Máme zatiaľ prejdených 60 plus štátov sveta, tak snáď materiálu bude dosť. 

Karin & Dan & Oski

Veľa ľudí sa ma pýta, ako je možné, že môžeme toľko cestovať. Obaja sme riadne zamestnaní ľudia s hypotékou na krku, ktorí majú štandardný počet dní dovolenky a vo väčšine prípadov ju využívame iba na to. Od roku 2020 nám každý deň a aj cesty spríjemňuje náš syn, takže naše cestovanie sme prepli na iný level. Ďalšia nie menej dôležitá záležitosť ako čas sú financie, naše moto je nadnesene povedané: veľa hudby za málo peňazí, pričom si ale snažíme udržať istý štandard. Avšak treba tiež rátať s tým, že počas cestovania nie vždy ide všetko podľa plánu, avšak nikdy sa nám nestalo, že sme olutovali nejaký výlet. Ak ste sa našli vo vyššie uvedenej skupine, tak by sme vás radi inšpirovali ako na to, lebo zážitky z ciest vám ostanú na celý život a každý jeden vás obohacuje a posúva dopredu. Veľa ľudí, čo cestovaniu moc neholdujú a stačí im pozrieť si obrázok, prečítať článok pri rannej kávičke, tak snáď aj tí, si tu prídu na svoje.

Cestovanie ti otvára oči

Zážitky z ciest ti ostanú na celý život a každý jeden ťa obohacuje a posúva dopredu.