You are currently viewing Ako si booknuť Legohotel za priemernú cenu ubytovania v Billunde ?

Ako si booknuť Legohotel za priemernú cenu ubytovania v Billunde ?

Doba čítania: < 1 min

Kdo by počas dovolenky nechcel užívať super hotely za lacný peňiaz ? Keď sme sa začali pohrávať s myšlienkou ísť do Legolandu, rozhodli sme sa, že keď už tak si to užijeme poriadne. Veľa ľudí si ani detailne nepozrie možnosti a keď sa začnú zamýšľať nad Legoland hotelom myslia si, že na tento nikdy mať nebudú. Opak je pravdou ! Tento hotel je určite dostupnejší ako ste si mysleli. Viete tu nájsť izbu aj za 160 eur na noc, pre celú rodinu (do 4 osôb), čo je priemerná cena, za obdobné ubytovanie v Billunde. Hlavnou výhodou tohto hotela je, že zábava tu nekonči zavretím Legolandu a Lego Housu, ale viete si stavať lego, zahrať si video hry a objavovať super miesta hotela dokedy chcete. Každá izba má nárok na parádne raňajky, čo je určite pri cenách jedlách v Dánsku obrovskou výhodou. Ak máte ubytovanie priamo v Billunde po zavretí atrakcí sa tam naozaj sa tam nič nedeje a celkom sa tam nudíte. Toto sa vám v Legohoteli stať nemôže. 

  • Stačí si pozrieť price calendar, priamo na tránke Legohotela – LINK TU. Tam si viete pozrieť ponuku na niekoľkomesiacov dopredu. Ceny sa menia, tak ak nájdete dobrú cenu neváhajte. 
  • Nebookujte cez booking.com, je to tam drahšie
  • Pozerajte to dostatočne dopredu. My sme si september bookli v máji
  • Dávajte pozor, či je vtedy park otvorený. Pri vybratí dátumu vám vyskočí vždy upozornenie ak je park v daný deň zatvorený
  • Kombinujte hneď aj letenky. Nie, že ušetríte na hoteli a potom preplatíte na letenkách 
  • Vyberte si tématickú izbu podľa preferencí, Legoizby majú výhľad priamo na park
  • Viac sa dozviete v reels nižšie